top of page

4 místa volná na mikrovýpravu Gruzie - subtropická Adžárie, 7 dnů za 9.900,- Kč

Průvodce: Ladik Větvička


Po dluhe přestavce zpusobene koronopodfuckem navazujeme na nejuspěšnějši mikrovypravu Literarniho & cestovatelskeho klubu z podzimu 2019 a vracíme se do Gruzie, tentokrát ne do měst, ale na pobřeží Černého moře. Zbývají 4 volná místa.


Přímý let z letiště Katowice do druheho největšiho gruzinskeho města Kutaisi, přesun na pobřeží Černého moře, architektura, žradlo a dalši hedonystycke požitky viz moje blogy. Úterý 21.6.: Odlet z Katowic v 6:20 ráno, přílet do Kutaisi a přesun na pobřeží do ubytování v letovisku Kobuleti, orientace v prostoru, koštovani chinkali, chačapuri, čvančary, saperavi a gruzinskeho koňaku.

Následujících 7 dní: Každodenní program - architektura a vodni dymky v Batumi, lanovka nad Batumi, magnetické pláže Ureki, hudební park, prohlídka gruzínského vinařství, výlety do okolí, do místních vinařství apod. Úterý 28.6: Maršrut do Kutaisi, nakupy na tržišťu, svanetska sul, tabak, kořeni a podobne ingredyjence. Opoledne odjezd na letiště a před půlnocí doma na letišťu Ostrava-Katowice Cena 9.900,-Kč obsahuje: - přesun Kutaisi - Kobuleti a zpět - noclehy ve dvoulužkovych pokojích přímo na pobřeží

- polopenze: snídaně v ubytování, obědy v lokální restauraci


V ceně není obsaženo:

- letenka (mění se každým dnem, aktuální cena zpáteční je 752 Zlotých (cca 4.060,-Kč)

- doprava na letiště v Katowicích

- pojištění Zajemci možu psat na ladislav.vetvicka@centrum.cz

S pořízením letenky i s cestou na letiště z Ostravy do Katowic poradím, jen je třeba jednat hned, zbývají poslední 4 místa, bo nejsme cestovka.

Další mikrovýprava do Gruzie bude pravděpodobně v zářijovém termínu.
Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page