top of page

Doživotni zakaz tabaku. Už chapete, že multykulturni levičak nema nikdy dost?

Neni to tak dluho, kdy se Andy, kery se řidival podle pruzkumu veřejneho miněni, trochu seknul. Chyba nastala, kdy v pruzkumu byla položena nejasna otazka a on se na zakladě odpovědi rozhodnul, že zakaže kuřeni ve všech knajpach.

Bylo to v době, kdy hospody u nas byly docela dobře rozdělene na kuřacke a nekuřacke, anebo egzystovaly oddělene prostory pro kuřaky a nekuřaky.


Jedinym rozhodnutim Andyho vlady byla dluholeta prace majitelu hospod zničena, jejich investyce skončily v prachu. Nikoho to nezajimalo. Staři chlopi byli přinuceni chodit kuřit ven a naprosto nedustojně postavat na dešťu, vichru a mrazu. Mista, kaj se člověk mohl dat karibsky rum, uvelebit se v křesle a zapalit k temu doutnik nebo dymku, naraz zmizela.


Multykulturni levica tleskala, kuřaci zustali šokovaně čumět a bytostni demograti drželi hubu. Mnozi z nich nekuřili, takže se jich to netykalo. Musim přiznat, že jako synkovi, kery cigarety nikdy nekuřil, mi tež připadlo přijemne, že po navštěvě hospody nemusim vaporizovat hadry nasakle tyma chemickyma svinstvama, vznikajicima palenim bruselskeho tabaku.

-------------------

Čas oponu trhnul. Zakaz kuřeni byla prvni rana obyčejnym hospodam. Zavedeni buzeračniho EET byla druha rana. Doba koronopodfucku, kdy vrchnost testovala, co se možu dovolit, byla rana třeti. A inflačni spirala spolu s nehoraznyma cenama energii byl zatim posledni hřebik do rakve.


Jasne, že obyčejny občan na prvni pohled nevidi, jak tady došlo k devastaci prostor, kde se narody, žijici v zemich Koruny česke, po stovky roku schazal. Mnoha lidem to je jedno, mnozi tam nikdy nebyli, a tak jim nevadi, že se třeba z jedne z prvnich porubskych hospod stala prodejna použitych hader ze zapadni Evropy.

--------------------

Multykulturni levičak ovšem nema nikdy dost a jestli si kdosik mysli, že současny stav je konečny a buzerace skončila, je to jeho chyba. Multykulturni levičak totiž nema nikdy dost. Jeho zakladnim pracovnim principem je totiž salamova metoda, kdy jakykoliv ustupek svojeho protivnika považuje enem za zaklad k dalšim požadavkum a k dalši buzeraci.


A tak se nemožeme divit, že multykulturni předvoj v nedalekem Novem Zelandu už testuje dalši stupeň buzerace. Likvidačni ceny tabakovych produktu jim totiž připadaju jako davno překonany stupeň. A tak zatimco v některych zemich furt kupite krabičku cigaret za deset kaček, v Gruzii za padesat, v Polsku za pětasedumdesat, v Česku bezmala za stopade a v zapadni Evropě za nehorazne prachy, na Zelandě už se testuje, jaky odpor obyvatelstva vyvola totalni zakaz tabakovych vyrobku. Kdo z mladych poruši zakaz kuřeni, dostane pokutu asi 2 milijony korun. Fajne, ni?


Možete si byt jisti, že pokud se zakaz nesetka s odporem, bude zavedeny nejdřive na Zelandě a potom na celem multykulturnim světě...


Bo když člověk neprotestuje proti omezovani prav jinych, budu brzy omezena aji prava jeho. Tak to na světě vždycky bylo, je a vypada to, že aji bude.


Tajak napsal jeden z dyskutujicich - zakázali zbraně, cigarety pak asi alkohol, sladka, tučna, slana jidla, maso, vajca, kleni, onanovani, stavky, vzpoury... ale lidi budu ještě moct kyvat, sedět či stat s rukama za zadama... bude to taka dobrovolně povinna KLDR.


Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, placeny agent fabriky Barceló & Kutna HoraKNIHY PŘED SILVESTREM 22 - NEJVYŠŠÍ ČAS:
Kniha Zrnko písku o Čechoslovácích, kteří na pozvání dominikánského diktátora přijeli na počátku druhé světové války na ostrov Hispaňola a vybudovali zde tropický ráj, už vyšla, zatím v neoficiálním, samizdatovém vydání. Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page