top of page

Gretenismus nastupuje jako nová ideologie

Kdo četl The green new deal for Europe, vysokorozpočtový projekt trockistické krajní levice, chápe, odkud fouká vítr změn do plachet Gretiny karbonové jachty za stamiliony i co je skutečným cílem klimatického šílenství.

Příšernou zdravici českých rudozelených bolševiků pak zde https://a2larm.cz/…/novy-zeleny-udel-pro-evropu-najdeme-od…/

Jak si ale představit ráj dle neobolševických pseudoekologů? Cílem neni nic míň než naprosté rozbití stávajícího společenského řádu. Lidové tribunály aktivistů, odsuzující nedostatečně uvědomělé občany. Odstranění soukromého vlastnictví. Zákaz cestovat s vyjimkou zvlastnich povolení pro uvědomělé soudruhy. Konec průmyslu a průmyslového zemědělství + drastické a nesmyslné zásahy do energetického mixu přinesou brutální pokles životní úrovně, chudobu a vysoké ceny energií a potravin. Udržet populaci, která zažila bohatství a svobodu na uzdě v takové situaci bude vyžadovat masivní propagandu, vytvářející pocit akutního ohrožení, silnou ideologii, deklaratorní souhlas s níž bude vynucován novou legislativou a v neposlední řadě masivní represivní složky a nová vězení, říkejme jim treba ekopolicie a ekotábory. Nevěříte? Myslíte, že přeháním? Přečtěte si shora uvedené oficiální odkazy, obdobná prohlášení navíc posledních dvacet let činí i vlivní světoví politici, volající po KONCI DEMOKRACIE. Demokracie se prý neprokázala jsko dostatečně razantní v boji s klimatickou změnou. A tak musí pryč. Co ji nahradí? Jak takový svět bude vypadat? A jak se vám a vašim dětem v něm bude žít? Kladete si takové otázky, když okázale fandíte nemocné holce, zoufale potřebující akutní péči psychiatra a Barnevernetu (to nejspíš i její rodiče), nebo podporujete děti v záškoláctví?

Už mnoho týdnů mi při představách Světa podle Grety postupně vyvstává obraz Severní Koreje:

Miroslav Jahoda to tak řekl i za mě:

„Severní Korea se stává nedoceněnou zemí pro svůj klimatický boj, který myslí vážně.

V zemi nejezdí skoro žádná auta. Také zde nelétají prakticky žádná letadla. Pole se orají ekologicky ručně s párem volů, úroda se sbírá také ručně. Všichni jezdí pěkně na kole nebo chodí pěšky. Zatímco západ si hraje na hodinu „pro Zemi“ bez elektřiny jednou za rok, Severní Korea nesvítí celý rok.

Rovněž již tam porazili zelenými nenáviděný kapitalismus, jakožto nepřítele klimatu. Vytvořili beztřídní společnost, kde jsou si téměř všichni rovni. Rovněž mají vyřešenu nezaměstnanost.

O zákonech, které jsou dobré pro lidi, se tam nemusí složitě přesvědčovat společnost. Moudrý vůdce vše zařídí a hned se jedná. Lidé tam mají zakázáno cestovat, to snad kdyby chtěl někdo přeci jen kazit klima.

Nejsou tam také žádní extrémisté a pravicoví radikálové, kteří by zpochybňovali vůli moudrých elit z města. Je tam mnoho etno-bio-eko festivalů s původními tradicemi, které jsou stále živé, setkávání v parku, společné oslavy, prostě takové „zažít Pchjongjang“.

Jediný problém nastává, že na udržení tohoto klimatického ráje, je třeba mít milionovou armádu a totální diktaturu, aby snad lidi nenapadlo, žít zase podle svého a nezodpovědně. Ale to naši zelenisté vědí a k tomu směřují.“

Zbyněk Passer

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page