top of page

Je zle. Už zakazuju aji pitkogramy na vložkach

Už chapete, že ta nenavistna, levičacka, multykulturni banda se nezastavi před ničim? Když před par rokama zakazovali huleni v hospodach, nasazovali šmiracke kontrolory a systemy EET, vyžadovali povoleni poskakovat s holu dupu po ulicach a chtěli, aby se z vašich peněz krmili mali černoušci, mnozi za tym hledali cosik pozityvniho.

A ono se vždycky cosik pozityvniho našlo, že? Vždyť komu by nevadil smrad ze zahuleneho pradla, když ste se vratili z pivka, kdo by nechtěl narovnat pravni a daňovy system a proč by se uchylove s holu dupu nemohli projit raz za rok po ulici? Vždyť mame demogracyju, nas neubude a uboha, utlačovana menšina se na chvilu poveseli a zas da rok pokoj.

Už chapete, že pokoj nebude nikdy, dokud to nezastavite? Že s každym uřiznutym kolečkem salamu jim enem naroste chuť a po jedne cypovině se pusti do dalši, ještě větši? Patnact roku zme je nechali ze svojima neziskovkama a natlakovyma skupinama neomezeně okrajovat naše svobody, až překvapivě zjišťujeme, že zme se probudili ve fašistyckem statě, kde moc drži nikym nevolene svazky – fasci.

Tak fčil už se dokonce pokušaju zakazat aji pitkogramy na vložkach, směju se furt někteři. Ja bysem se byl byval nesmal. Pokud kdosik nekonečně dluho otravuje s takyma cypovinama, nemluvě o věcach opravdu podstatnych, pak raz lidem dojde trpělivost, bo to už začne štvat aji lidi do te doby tolerantni.

A pak bude zle. A s vaničkou se vylije aji děcko. Ale možna kdosik pravě s takym vyvojem počita a zaměrně tyto fašizujici svazky štengruje a plati…

Ladislav Větvička, Roma Nea

Knižky Ladika Větvičky možete sehnat tady a jeho dalši texty tu.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page