top of page

Junta vam garantuje, že nezvyši daně

"Uspory misto daňovych experimentu!" Neni to tak dluho, co veřejny prostor zaplevelily plagaty s podobnyma sloganama. Rok a pul zpatky. Ještě před pul rokem fialovy maskot tvrdil to same v přimem přenosu.


Musi byt ti boraci ve vladě ve velkem stresu, když se nestydi lhat v přimem přenosu. Okradli duchodce, fčil se jejich cilem stali živnostnici. Tuž to je dobre vědět.

ODS psala na svojem twitru: "SPOLU vám garantujeme, že daně nezvýšíme Stát má problém na výdajové straně, to nevyřeší zvýšení daní. Na uhrazení současného schodku 500 mld. by například musela vzrůst DPH 2x! Proto nebudeme provádět levicové daňové experimenty. Snížíme státní výdaje a dáme finance dohromady!"

Tuž co jim na to řict? Fčil už su odsuzeni byt navždy spolu. Juntos por siempre, po španělsku. Takže nam vladne junta, kera krade. No ja, ale tuto juntu zvolil moudry lid teto země. Tuž co s tym? Junta se da svrhnut, ať už z oken, nebo demogratycky, s tym mame v teto zemi zkušenosti. Ale lid se vyměnit neda.

A proto bysem byl byval nebyl přiliš optymistycky. Lid, oblbovany režimni propagandu, kera piše, že se vlada pustila do razantni reformy, zatim tupě civi a nechape, co se tu robi. Ale okradeni lidi a ponechani dotaci polityckym neziskovkam neni žadna reforma, ale obyčejna zlodějna.

Co robit? Moudry lid si zvolil lhaře, takže fčil bude spravedlivě potrestany. To mame za to, že zme tak blbě volili. A nejhorši je, že přiště budeme blbě volit zas, bo tak to je zakomponovane v celem tom idyjotskem volebnim systemu. Ukrajinska vlada společně s předchozi koronovladu tak přivedly stat na pokraj bankrotu. Už byzme si měli konečně přiznat, že nejlepši forma vladnuti je osvicena dyktatura.Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované na tomto webu, podpořte nás. Kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky možete poslat na učet 1030513055/5500 IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP6 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
May 28, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Není co dodat. Jistě je taky zajímavý volební výsledek 58% a 42%, který se + - shoduje s výsledky voleb na Slovensku a ve Francii. Že by náhoda?

Like

Guest
May 14, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Lid si zvolil, ovšem masírován našimi skvělými novináři, a zdatně ovlivněný hlavním důkazem západního blahobytu - laciným konzumem srágor. Až skončí laciný konzum, skončí možná i tato "nová víra" v západní blahobyt, lepší telky a mikrovlnky. A až lid přestane věřit, pak možná i čeští a moravští novináři začnou opět dělat svou práci místo propagandy, a pak možná i významné osobnosti, právníci, lékaři, byznysmeni, začnou možná dbát nejen o své zisky, ale i o čs politické strany, kde vládne bezpáteřnost a chamtivost, kde pravicová ODS klidně vládne s mladými evropskými socialisty Piráty, satanisty TOP09 a spol. Zmar je nejen v Česku, ale i v Jůesej, gender na školách řádí, prachy jdou hlavně na vylhané války a všude vládne Big LEŽ.

Like

Guest
May 12, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Pakáž ulhaná!

Like

Guest
May 12, 2023

Milý Laďo, k tomu jde říct už : Amen ! Tohle, přesně tohle, je jádro pudla a všichni se můžeme uřvat, unadávat a udemonstrovat.

Like

Guest
May 12, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Diky Ladik.

Like
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page