top of page

Multykulturni Slovensko: Za ředkvičky do krymu


Tuž, jak bych to řeknul, aniž bych kohokoliv urazil?

Vite, moji milovani slovenšti bratia, my tady u nas na Moravě, ve Slezsku a v Čechach mame tež mnoho kohoutů (po chorvatsky kokotů). Pokud to jde, zbavujeme se jich tak, že je volíme do parlamentu, za prezidenty a jine uředniky, čimž je vlastně odsunujeme daleko od normalnich lidi. To misto, kaj se pak hromadi, se jmenuje Praha. To město za to nemože, je to nadherny prostor plny fajnych baraku, je tam cosik, čemu se řika genyjus loci. Ale ti lidi to město degenerujou. Proto je dobre se tam přiliš dluho nezdržovat.

Pokud se možu oryjentovat podle poslednich zprav v našem tisku, tež použivate podobne metody a odsuvate pomatene soudce, polityky a jine uředniky na okres, na kraj a pokud možno do Bratislavy, čimž je vlastně trestate, bo musi stat hodiny v přecpanych bratislavskych ulicach, platit drahe kvartyry a chodit do předraženych hospod. Dobře to robite.

Bo pokud su u vas lidi, keři dokažu odsudit člověka na par roku do krymu za to, že ochutna tašku ředkviček a papryk, tuž pak mam pocit, že byste proces odsunu měli urychlit. Buch s vama, pokud mate take sudce a poslance, keři schvaluju take paskvily. Zdrojovy text tady: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-urednice-na-slovensku-prijala-jako-uplatek-rajcata-a-redkvicky-dostala-pet-let-vezeni-40440232 Ladik Větvička, hlasatel Pravdy a lasky, OstravaPokud je vám blízké vnímání světa, prezentované na tomto webu, podpořte nás. Bo samo se to nezrobi. A kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky možete přidat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP
KNIHY LADIKA VĚTVIČKY:1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Sep 13, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

ok

Like
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page