top of page

Německo se bouří

Neznám autora následujícího textu, údajně je přeložen z němčiny. Otázka je, jestli v Německu již nejsou lidé za podobné texty šikanováni….

„Nikdy nás žádná kultura nenervovala a neničila, neterorizovala celé městské části, jako tahle fanatická kultura se svými středověkými návyky a potřebami. S nikým, kdo přišel pracovat do Německa se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích začlenění, o bezpečnostním riziku.

Žádný Řek nepotřeboval tabulky na to, aby věděl, ze se naše ženy nesmí znásilňovat. Žádný Japonec nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný Brit, Ir, Holanďan nepotřeboval předražené kurzy chování k ženám

Žádnému Thajci nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř. K žádnému Italovi nebyl potřeba odstup na délku paže a na Číňany jsme nepotřebovali pepřový sprej ani zbraň. Ve vlaku jsme cestovali beze strachu. Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a mnohé jiné národy samozřejmostí. Tito lidé se stali součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.

Něco jiného ovšem platí pro zvláštní skupinu lidí, které nespojuje národnost, ale víra. Tato nekontrolovatelně rostoucí skupina lidí, které spojuje islám, přichází se svými nekonečnými požadavky:
„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo, chci islámské svátky, chci oddělené plovárny, mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, dům a peníze, jinak to tu vyhodím do vzduchu, moje děti nepojedou na školní výlet, všechny nevěřící je třeba zabít atd…“

Ať to stojí, co to stojí. Jsou ochotni loupit, přepadat, popravovat, znásilňovat a vraždit, jako by to bylo to nejsamozřejmější na světě.

My Němci zde nechceme vyznavače ideologie, kteří by náš život chtěli měnit podle svých 1300 let starých představ. Doma si věřte čemu chcete, ale neobtěžujte tím druhé. Pokud se vám náš způsob života nezamlouvá, popadněte do podpaždí svou kouzelnou lampu, seberte si své 4 manželky a 25 dětí, sedněte si na v á š létající koberec a leťte zpátky přes Bospor nebo do Afriky nebo třeba do prdele. Pokud chcete vyznávat tu vaši ideologii, vraťte se, odkud jste přišli. Většina Evropanů vám bude vděčná.“

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page