top of page

Naši synci ziskali ocenění za nejušlechtilejši čin roku

Dneska se ty blbe udalosti v tomto nenormalnim světě vali tak rychle, že se lidi přestavaju věnovat pozityvnim věcem, a to je škoda. Bo každa chřipka raz přejde, je enem otazka, jak se mezitim všecko k horšimu změni.


Bo k lepšimu se věci po naplanovanych akcich neměni, vždycky k horšimu, a lidi pak vzpominaju, že dobře už bylo.

Ale o tym sem fčil nechtěl mluvit, bo zprav o te svinske chřipce su plne noviny.

Chtěl sem připomenut věc, keru vam naše propagandystycke medyja nepřipomenu, bo su plne levičackych redaktoru, keři informuju enem o tym, co se hodi bruseli a tak. Možna si vzpomenete na pseudoaferu, kera proběhla před par měsicama, kdy kosovšti pisalci zrobili z českych synku vyvrhele, keři chtěli vypustit štvave transparenty na zapase Kosovo – Československo (psal sem o tym tady).

Že to nebyla pravda, že to nepotvrdili ani policajti, že synci na žaden fotbal nejeli, to bohužel medyjalni šašky u nas nezajimalo, že su pomlouvani češti občani, bohužel nezajimalo ani naše Minysterstvo pro věci přeshranični, ani našu ambasadu v Kosovu, kera měla jako prvni protestovat proti pomluvam Česke republiky.

A tak, jak se dalo čekat, jedineho oceněni se našim synkum, keři už hezkych par roku jezdi za vlastni penize do Kosova a z vybranych peněz podporuju zbytky srbske populace na Kosovu, dostalo od srbskych medyjalnich propagandystu.

Největši srbsky denik jim udělil jednu z cen „Nejušlechtilejši čin roku“.

A to se ceni, mile děti. To neni jako ta neziskovka, co je v tisni a z peněz našich a peněz cizich agentur kona dobro. To su penize poctivě nazbirane a všecky poctivě odevzdane.

Chlapci obdrželi cenu v byvalem kralovskem palaci za učasti nejvyššich představitelu akademicke obce, statu aji cirkve. Vic takych synku a vic takych dobrych zprav.

Ladislav Větvička, velitel UCK, Prishtina

PS: Dik všem, keři tuto akci podporovali a podporujuコメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page