top of page

Nahle zemřel(a)...

Tuž nevim, čemu to je, ale množi se nam smutne zpravičky, kere se podobaju jak vajco vajceti. Par z nich si tu poznamenam. Nejde o konkretni jmena, je mi z teho smutno, bo ide o lidi aktyvni, keři cosik dokazali, jestli chcete, pod tytulkama z iDNES najdete konkretni osoby, ale fakt to neni podstatne pro učel tohoto bloga.Su to všecko smutne udalosti. Každu z nich ovšem pracujici lid sleduje s obavama. Sleduju to očkovani, aji neočkovani. Maju pocit, že kdysik davno před zahajenim koronopodfucku na podzim 2019 tolik smutnych zprav nebylo.

Ja, u lidi nad devadesat se to da pochopit. Ale u lidi mladych? Nebo aktyvnich ve střednim věku? A hlavně u sportovcu?


Ne, nic tym nenaznačuju. Ja netušim, co bylo přičinou u tych nahlych umrti v odkazach nahoře, kere mi nahodně přihral stryk Gugel. Netušim, jestli ti lidi očkovani byli nebo nebyli. Ale nervozita mezi lidma vzrusta. Každe take "nahle umrti" je totiž lidma považovane za nasledek očkovani, což je samozřejmě blbost (teda aspoň doufam).


Přitem by stačil jednoduchy pruzkum. Jakasik doktorska kapacita by zezbirala statystyky třeba za posledni rok a ukazala by obyvatelstvu, že se neni ničeho bat, bo procentualně se ta nahla umrti vyskytuju obdobně mezi očkovanyma aji neočkovanyma. To přece nemože byt taky problem, že, když všecky ty statystyky su k dyspozici, bo nas tehdejši totalitni režim buzeroval a kontroloval na každem kroku.


Anebo se to řikat nesmi?


Zeptal sem se na to mojeho znameho kardyjologa, kery robi ve zname prašske nemocnici, jestli si nahodu on sam nerobi taky pruzkum u lidi, keři mu přidu pod ruky.

Chvilu si mě prohližal, pak mi poklepal na rameno a povida: "Viš co? Neptej se mě na takový věci. Já bych nerad dostal padáka..."***


Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP
5 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Feb 03
Rated 5 out of 5 stars.

👍

Like

Guest
Jan 31

Známý sociolog má zřejmě zcela jednoznačná data, neboť podobné příspěvky s opovržením šmahem odmítá ... Jiný názor by mi nevadil, povýšená arogance však strašně !

Like

Guest
Jan 31
Rated 5 out of 5 stars.

😀

Like

Guest
Jan 29
Rated 5 out of 5 stars.

Je to tak.

Like

Guest
Jan 28
Rated 5 out of 5 stars.

Bohužel, je to moc smutné a jaké je skóre mezi očkovanými a neočkovanými? To se tutlá.

Like
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page