top of page

Olympiáda? Ne, jen šaškárna.


Autor: Petr Novák


V dávných dobách se během těchto her tlumily, nebo zcela zastavovaly, válečné konflikty a "boj" se přesouval na sportovní kolbiště. Pokud jste na ně nebyli pozváni, tak jste měli problém, hrozila vám skutečná, horká válka (vzpomínáte na tu parodii okolo sportovců z RF?).


OH byly vždy nástrojem prestiže, nástrojem řízení davu (chléb a hry) i politickou agitací. Pokud jste potřebovali z globálního hlediska nějakou zemi vyzdvihnout, tak dát jí šanci na uspořádání OH byl ten nejlepší způsob. Proč myslíte, že poslední zimní i letní OH před válkou byly právě v Německu? A to v zemi, která nejen že najednou měla přes noc (po obrovské krizi) miliardy na vyzbrojení, vycvičení a financování mnohamilionové armády, ale měla i na uspořádání hned dvou Her za sebou a to v tom nejokázalejším světle? Stačí shlédnout film Triumf vůle. Věděli jste, že Hry v roce 1940 měly být v další fašistické zemi, tedy v Japonsku, ale nakonec bylo domluveno, že budou opět (!!!) v Německu? Napadením Polska z toho samozřejmě sešlo.


OH jsou v dnešní době z hlediska globálního řízení "přežitkem". Považte sami - spolupráce mezi národy? Fair play? Řecké (není to evropská země lidí bílé rasy?) kořeny? Nestojí to příliš mnoho zdrojů z hlediska ekologie? Co se tedy "musí" udělat? Z celých Her se udělá ušmudlaná, odfláknutá akce, kdy se více píše o tom, kdo má jaký test na C19, než jak se mu daří v samotném klání.


A tak se tam testují i naočkovaní, aby se mezi lidmi po jejich pozitivitě mohlo šířit infopole, že "bezinfekčnost" naočkovaných je lež a pouze má za cíl lidi přesvědčit, že když se nechají píchnout, tak budou mít sociální výhody oproti těm nepíchnutým, což je jediným cílem, protože o pokusu zastavení šíření této nemoci nemůže být očkováním řeč. Již toto samotné o dnešní lži-době říká snad vše. V momentě, kdy Hry vypukly tak se na jednoho čelního představitele vytáhlo 30 let staré video, kde si dělá legraci z holokaustu, aby mohl být vyhozen. V Tokiu cca 3 týdny před začátkem začnou radikálně stoupat (jako na potvoru) počty nakažených, aby se celé Hry mohly doslova utopit v testování, opatřeních a hlavně aby to šlo bez toho hlavního - bez diváků na místě, tedy bez olympijské atmosféry. Do toho si představme, že poprvé mezi skutečnými ženami závodí i transgender osoby, což je samo o sobě neuvěřitelná dekadence (všimněte si, že mezi muži žádný transgender není, neměl by totiž šanci), kdy to např. silové sporty zcela zlikviduje. A to celé kvůli boji "proti diskriminaci", kdy znevýhodníte stovky závodnic, aby si jeden bývalý chlap mohl zazávodit. To není o "spravedlnosti", to je o záměrné likvidaci řeckého ideálu těchto her.


Japonci navíc údajně jasně ukazují, že jsou jim vlastně celé Hry ukradené a že se konají jen proto, že už do nich investovali až příliš mnoho prostředků. Vše co vychází z historie Evropské kultury je decimováno a agenda C19 je k tomu výborným nástrojem.


A tak se díváme na závody lidí, kteří jsou pod neustálým stresem, jsou víceméně izolovaní od zbytku světa a neví dne ani hodiny, kdy pojedou domů.


Záměrný a cílený úpadek naší kultury pokračuje dál mílovými kroky.


Autor: Petr Novák
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page