top of page

Omluva minystru Adamu Vojtěchinenovi
Minuly tyden sem uveřejnil text, kde jsem bez hlubšich znalosti a informaci z Mittropy nařknul mojeho milovaneho minystra z nedobre propagandystycke prace. Po dukladnem seznameni se s dokumenty sem se rozhodnul omluvit se.


Meine liebe Adam,


včera jsem napsal, že vyrazně zaostavaš v propagandystycke praci na minysterstvu, což by se v době mojeho panovani nemohlo stat.

Omluvam se za ta slova. Nebyl jsem přislušnym gaulajtrem řadně informovany. Až později sem se dozvěděl, že dokumenty o opravdovych počtech nakaženych či nenakaženych nesu k dyspozici veřejnosti, jak sem se domnival. Prověřil sem si, že dokumenty a statystyky UZIS su utajovane podle všech zasad naši tajne poliicie, přesto však unikly z přisně střeženych serveru.


Meine liebe Adam, nebuď z teho smutny. Ani my zme nedokazali uhlidat Enygmu, přestože byla skvěle střežena před židobolševickym nepřitelem.


Přeji ti, muj mily minystře, uspěšne dokončeni tve mise na Gezundhajt Minysterstvu a přijemnu dovolenu ve Finsku. Škoda, že již neni naživu přitel Mannerheim, určitě byste si měli o čem povidat.


Sklanim se před tvou propagačni osvětou a nezlob se na mne, jsem již stár...


Tvuj José, Bahía Blanca


Seznam utajovaných dat zde:コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page