top of page

Přejmenovat Ruskou na Rotschildovu se nepovedlo, s Mašínem už nebyl problemŠef Ostravy, ani nevim, ja se fčil ten krajsky tajemnik jmenuje, rozhodnul o tym, že letos se oslavy osvobozeni Ostravy konat nebudu, bo by to mohlo oslabit jednotu lidu EuroSajuzu.


Tuž nevadi, stejně mě ty šaškarny nikdy nebavily. Komu tym prospějeme, nevim, asi druhe straně. Ale furt je lepši oslavy odsunut, než přimo slavit hrdinny odpor narodně socialistyckych sil proti bolševizmu.

Ale lid ostravsky se nedal, sešel se k vyroči oslav aji bez přikazu krajskeho tajemnika a navic proběhlo slavnostni odhaleni Nadvoři hrdinu. Na rozdil od Prahy tych českych, bo my jich mame dost, takže je nemusime hledat kajsik na Vychodě.

Mašinem počinaje.

Třeba to bude inspirace pro Prahu, aby si tež vzpomněli na naše hrdiny...


Kniha Zrnko písku o Čechoslovácích, kteří na pozvání dominikánského diktátora přijeli na počátku druhé světové války na ostrov Hispaňola a vybudovali zde tropický ráj, už vyšla, zatím v neoficiálním, samizdatovém vydání. Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz
Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page