top of page

Patříme na Západ?

ČESKO/NĚMECKO/RAKOUSKO/ITÁLIE/FRANCIE/MONAKO/ŠPANĚLSKO/ANDORRA: Patříme na "Západ"?


Tož, po skoro dvou týdnech, navrátil jsem se zpět do vlasti...


Nevyslyšel jsem moudra vládních činitelů a nezůstal doma a nešetřil na plyn a elektřinu, nenašel si druhou ani třetí ani čtvrtou práci, pěkně jsem peníze utrácel na cestě Evropou, zbavil jsem se jich dřív, než by mně je zničila inflace.


Takže heslo vládní 5koalice zní: "Patříme na Západ"!


Takže se ptám:


1. proč ve všech zemích, které jsem projel je benzín a nafta levnější než u nás minimálně o 3 koruny někde i o 10 korun?

2. proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ceny jídla a pití v supermarketech srovnatelné už s těmi u nás (také díky 17,5 % inflaci), a proč je ta kvalita potravin o 1000 % lepší a jejich výběr je lepší než u nás?

3. proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ceny v restauracích srovnatelné s těmi u nás a jídlo a pití je kvalitnější a mnohde i obsluha?

4. proč ve všech zemích, které jsem projel, je naprosto minimálně vidět vlajka Ukrajiny a nikoho toto téma nezajímá?

5. proč ve všech zemích, které jsem projel, nikdo neví, že naše skvělá vláda ČR "vládne" už měsíc EU, a nikoho to nezajímá?

6. proč ve všech zemích, které jsem projel, vlády zastropovaly ceny všeho možného, jen u nás ne?

7. proč ve všech zemích, které jsem projel, hlídají hranice vojáci proti migrantům, kterých tam už mají dost a jedině v tomhle chce "západ", naše tupá vláda dohnat?!

8. proč ve všech zemích, které jsem projel, si toho lidé nenechají líbit tolik co my tady u nás doma?

9. proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ochotni i jít kvůli tomu do ulic a rozbít na padrť úřady?

10. proč ve všech zemích, které jsem projel, mají vlády, které mě sice neimponují, ale je zjevné, snad kromě ultralevicové Barcelony, že dostávají ostatní trochu strach, jen u nás se tahle nekompetentní vláda trotlů usmívá, jak se jí všechno daří?


Vím, že je celosvětovým trendem, zneužívat psychicky nemocné děti v politice, viz."mongoloidní polobohyně Gréta", ptám se proč zrovna v této nechutné, ubohé a kriminální věci, musíme ten "západ dohánět"?


O cenách nemovitostí a nájmů ani nebudu psát, jsou prostě levnější než koupě bytu v Praze... a o tom, jaké tam mají platy a jakém máme my je psát zcela zbytečné...ani o fungování opozičních médií v mainstreamu, které nikdo neoznačuje za dezinformace...


Ergo, můžeme si za to sami...je to naše chyba a naše marnost...že si necháme všechno líbit...Švejkové, co kradou svým pánům psy...a to je naše msta...jsme nejsměšnějším národem Evropy...po právu!


"Nešťastná země! Cizí země! Moje požehnaná vlasti!"


Autor: RKKNIHY NA VANOCE - NEJVYŠŠÍ ČAS:
Kniha Zrnko písku o Čechoslovácích, kteří na pozvání dominikánského diktátora přijeli na počátku druhé světové války na ostrov Hispaňola a vybudovali zde tropický ráj, už vyšla, zatím v neoficiálním, samizdatovém vydání. Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page