top of page

Tak jsme si ty migrační kvóty nakonec zavedli sami
O epidemii nebudeme za dva nebo tři roky vůbec vědět. Ale afgánská kolonie, která je zakládána (respektive radikálně posiluje už existují afgánskou kolonii) – ta bude ovlivňovat život v českých zemích už navždycky.

To, čemu se říkalo kvóty, a proti čemu všichni bojovali, to se nakonec stalo okamžitě, hladce, a bez jakékoliv veřejné debaty. Dokonce se za tím účelem spojily politické strany napříč spektrem – z jejich pohledu je tedy vybudování afghánské kolonie mnohem vyšší prioritou než státní dluh, zvládání covidu, ostraha hranic, osud českého zemědělství či cokoliv jiného.

Nenechme si namluvit, že je to kvůli záchraně životů. Kdyby šlo o záchranu životů, bylo by řešením ty lidi usadit v Turecku, Egyptě, Sýrii nebo kdekoliv jinde. Bylo by jednodušší, praktičtější, bezpečnější, méně náročné pro ohrožené lidi… a samozřejmě levnější.

Kdyby šlo o záchranu životů, bylo by řešením ty lidi usadit v Turecku, Egyptě, Sýrii nebo kdekoliv jinde.

Jenže to by nevznikly kšefty pro integrační neziskovky a místa pro nové úředníky. Přísun čerstvých Afgánců také posílí ty, kdo usilují o masovou migraci. Za první vlnou přijdou příbuzní. Za nimi příbuzní příbuzných. Za nimi příbuzní příbuzných příbuzných. Pokud dnes někdo tvrdí něco jiného, je to bezvýznamné. Rozhodovat budou soudci Evropského soudu pro lidská práva.

Jana Černochová odložila vojenskou uniformu a odmítání islámu a volá po „maximálním integračním úsilí.“ Kdyby to někdo myslel s integrací afgánských kolonistů vážně, musel by prosazovat následujíc:

  • Striktní zákaz kontaktů s těmi, kdo už tady jsou. Afgánská komunita tady je, radikální a fundamentalistická,

  • Striktní zákaz kontaktu s islámskými komunitami. Mezi Ústředím muslimských obcí a Talibanem je mnohem menší rozdíl, než to vypadá na první pohled.

  • Intenzivní kurz češtiny a místních zvyklostí, přičemž setrvání na našem území bude podmíněno složením zkoušek.

  • Najít jim práci.

  • Sociálka musí dohlédnout na to, aby se v afghánských rodinách nepěstovaly zvyky neslučitelné s naší kulturou.

  • A samozřejmě silně podporovat, aby afgánské dcery chodily s českými kluky. Pokud nebudou, je jasné, že v rodinách je něco v nepořádku, a měly by následovat odpovídající kroky.

Jenže nic takového se nestane. Noví afgánští kolonisté budou od prvního okamžiku pod vlivem radikálních fundamentalistů. Neziskovky je povzbudí k tomu, aby se vůbec neintegrovali. Pokud by české úřady cokoliv zkusily, budou okamžitě následovat žaloby (financované z peněz daňových poplatníků). Vše bude směřovat k vytváření pocitů nadřazenosti a vytvoření paralelní společnosti.

Každý náznak, že by se mohlo postupovat jinak, bude kriminalizován.

Mimochodem, jen idiot může předpokládat, že by v současném Kábulu mohly probíhat nějaké bezpečnostní prověrky.


Zdroj: Petr Hampl

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page