top of page

Volného vlna znepokojuje


Autor: František Sentenský
Možná je to jen přání otcem myšlenky, ale zdá se, že hráz se hroutí a mexická vlna se už rozjela. Je to vidět na "průzkumech" i na zoufalé argumentaci koronavirové mafie. Tam už je personální nouze evidentní. Co tím myslím?


Víte jak funguje mechanika přehrady, která drží svou hradbou miliony kubíků vody? Beton pevně drží obrovskou přesilu vodní masy. Ale voda si vždycky najde cestu a hrází pomalu prosakuje. A to až do té doby, než si vytvoří v hrázi větší skulinku, kterou pak vymílá. Tam navíc v zimě zamrzne, hráz neznatelně poškodí a průtok vody se zvýší. Takto se to opakuje desítky i stovky let. Nakonec se objeví v hrázi trhlina, která už začne být viditelná a rozšiřuje se již poměrně rychle. Do té doby šlo pramínky zalepit, zatmelit, ale nyní už nepomůže nic. Jak se dá jednou voda do pohybu a zjistí, že se na svobodu dostat může, už jí nic nezastaví. Hráz rupne a celým povodím se prožene záplavová vlna. Na co bylo potřeba roky se najednou odehraje v několika minutách.

Pojďme si představit, že se jedná o lidi. Třeba o nás. Jsme už druhým rokem zavření v lockdownu. Těm "nejméně přizpůsobivým", tj. velice citlivým na spravedlnost (schválně neříkám nejbystřejším, protože to s inteligencí úplně nesouvisí) došlo prakticky hned, že je něco špatně a derou se skrz hráz hlava nehlava. Ale před ostatními jsou za pitomce. Jenže oni vědí a proto nedbají. Snaží se přesvědčit ostatní, že jsou všichni živočišnou silou a energií, která prostě nemůže stát na místě a zahnívat. Přesvědčování se zprvu moc nedaří. Někteří mluvení vzdají a bojují alespoň sami za sebe. Později ale sepnou "radary" dalším. V té zatuchlině se přece vážně žít nedá. A připojí se. Pořád je to ale lehce "ohlídatelná" síla. Nebudu to protahovat. Nakonec každý sám víte, jaký nesmysl nakonec vytočil i Vás. Mnozí však na něj ještě čekáte. Něco se i dá pochopit, ale že si necháte sáhnout na děti? To by žádný zdravý živý tvor nedopustil. Ale já Vás soudit nebudu. Vaše svědomí, Vaše věc. Ale už je tu dost probuzených lidí na to, aby vytvořili v hrázi větší trhlinu a je jich už moc na to, aby se "proudící" hlasy daly všechny umlčet. Co mě k tomu tvrzení vede? Za bolševika jsme totiž uměli číst mezi řádky. To se teď výborně hodí.

Takže čtu např. toto: 1) Personální nouze je gigantická. K týmu koronamafie už nikdo rozumný nechce. Proto se dělají takovné podivné komise "odborníků" typu Menses, pardon MeSeS (mě to tam vážně ujelo samo. To jsou ta Freudovská přeřeknutí.). Komise, která nemá žádnou pravomoc, žádné zkušenosti, dokonce minimální využitelnou odbornost a jen dělá alibi stejně "čistým" politikům. A mainstream je sborově recituje (kdopak je asi dirigent?). Místo aby citovali skutečné odborníky! Jsou snad hloupí? Nebo navedení? A dokonce si dovolí vědce dehonestovat! Prázdné skořápky proti vědcům světových jmen. Jejich sebevědomí bych vážně chtěl mít! Je nad slunce jasnější, že to jsou jen velmi pokažené a prázdné bytosti. Kdyby se našel spolupracující odborník, je přece spousta podobně slabě obsazených ministerstev, kam by se skutečný odborník určitě hodil. Komisaři opojení slávou, rychle převzali zvyky svých chlebodárců a zatímco káží vodu, chlemtají víno jak nezavření. Příkladů tu máme! Ale Smejkal s Vojtěchem snad stačí. To jsou přitom ti, co jsou nejvíc slyšet!!!

2) Průzkumy veřejného mínění. Ty se falšují až to sviští. Ptáte se, jak by se to dalo udělat? Jednoduše: a) máte svojí síť respondentů a víte jak který odpovídá. Stačí jen volat tak, jaké potřebujete výsledky. A vlastně ani nelžete. b) do výzkumu prostě danou stranu vůbec nezadáte. Všimněte si. Vždy jsou ve výzkumech stávající (už ochočené) strany a pak jedna nebo dvě nové, které jsou ochočené, ale tváří se "divoce". Nebo je to rovnou "B" tým, jedné z ochočených. c) výzkum vyplní líní brigádníci tak, aby se nepoznalo, že si to vymysleli. Tj. tak, jak to plus mínus "vyšlo" posledně. d) prostě se to přepíše

Jednoduché. Jenomže! Letos ochočené strany cinkaly zvonečky tak nedočkavě a arogantně, jisti si svým úspěchem daným neomezeným zázemím, že jim lidé přestali věřit. Takže až do minulého týdne vycházely tak bizardní výsledky, že např. na 14 "zbývajících" stran (myslím za těmi systémovými a skorosystémovými) vyšlo dohromady jen 0.2 % voličů. Tady je vidět, že u tabulek sedí stejní šíbři, kteří radí Vojtěchovi s počítáním koVidu. To by totiž znamenalo, že na každou ze zbývajících stran zbylo asi 0.014% voličů. Což je průměrně (podle účasti před 4 roky) asi 700 hlasů. To jsou taktak kandidáti a jejich rodiny dohromady. Pitomost. Samozřejmě. Ale my si musíme myslet, že hlasy pro tyto strany jsou hlasy vyhozené, aby Vás náhodou nenapadlo, dát jim hlas. To je ten důvod.

Jenže v neděli se na tvrdě protinárodní České televizi ocitl Volný blok se 2 procenty! Říkáte si, no a co? To je ale právě velký průlom! Volný blok je už teď patrně jediná větší opravdu protisystémová strana, dle mého přesvědčení. Že jí dali 2 % znamená, že patrně zjistili, že má výrazně víc a dělají si alibi. Chybu přiznávají až 3 %, takže 2 % přiznaná, může znamenat zhruba 5 % ve skutečnosti. A jsem zvědav, až se spustí analytické průzkumy veřejného mínění, nezávislé na platbách od politických stran a hnutí.

Možná se "průzkumníci" přeci jen nechtějí totálně znemožnit, když se dozvěděli, že u stánků v Plzni, kde stanul Šlachta osobně proti relativně neznámému a rozhodně mainstreamem nepropagovanému zástupci Volného bloku. Dopadlo to pro něj žalostně: 38:240!

Nebo o Jičínu, kde to Babišův oř schytal obdobně: 15:80!

Jsem optimista a pokud je hráz vážně natržená, tak Flákanec půjde do sněmovny úplně pohodlně a koronamafii se bude zdát o čertech. Pokud se pletu, nebude nás mít kdo chránit. O panu Volném vím, že nás spolu s panem Bojkem zachránili, i když bohužel jen dočasně, před několika velkými maléry a to na to byli ve Sněmovně jen dva! Doufám, že se jich tam dostane mnohem mnohem víc. Třeba Marek Obrtel. Chlap, který měl odvahu na to, otevřeným dopisem vrátit ministru obrany vyznamenání, když zjistil, že mise NATO nejsou nic jiného než dobyvačné akce koloniální armády. Sám se jich ve vysokých pozicích zúčastňoval! Jako lékař i jako vysoký důstojník. A dobře věděl, že si tím zničí kariéru.


Uvedl jsem jen dva signály z mnoha. A už navozují poměrně optimistickou náladu. Takže se prostě těším, že si letos po volbách spolu mexickou vlnu provedeme. Pokud ne, tak nás další volby už asi nemusí trápit.

Proto prosím, nedejte na radílky, házejte to srdcem a ptejte se, co ti lidé pro nás udělali. Raději riskněte propadnutý hlas než nějaké menší zlo. Všechna zla vedou do pekel.

BEZ VYJÍMKY.

Autora možete podpořit kupenim jeho knižek, kere v knihkupectvich obvykle nenajdete:


- Tajemstvi bohatych Ostravaku

- Mamulovy děti

- Osudové setkání 1913

- Helmut

- Některe baby su všecky stejne

- S Jarkem Haškem okolo Rakusko-Uherska

- Šifry Ladika Větvičky I

- Šifry Ladika Větvičky II

- Šifry Ladika Větvičky III

- Kronika koronopodfucku I (Okolo Česko-Slovenska)

- Kronika koronopodfucku II (Okolo světa)
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page