top of page

Za hřebenem Kavkaza pry probihal převrat, ve Svanetyji to ale nikomu neřekli

Zhodli zme se s partyju posledni mikrovypravy na Kavkaz, že nejnebezpečnějši lidi su ti, keři nemaju ty fejsbučky a instagramy. Nevite, co vlastně robi, jestli byli ve fitku, jestli su ve vztahu nebo jestli vubec dneska žrali.

Pak su nebezpečni ti, keři nemaju televizu a tym padem nemožu zdilat totalitni nazory našich televizi a polityku. U nich pak nevite, co si mysli a možu byt tež nebezpečni.


U všeckych ostatnich take nebezpeči nehrozi.


Připadali zme si trošku ohroženi, když zme omezili přistup na ty internety a z gruzinske televize zme se nedozvěděli, co si mame myslet o mezinarodni situaci. Zlata čete dvacetštverka! Když člověk papuškuje jeji nazory tak vi, že nemože zrobit chybu. Tuž, chvilu zme tapali, ale pak zme zjistili, že kavkazske medvědy a vlky naš politycky nazor nezajima a začali zme se citit bezpečně, bo ani medvěd, ani vlk vam nemože zrobit taku škodu, jako neznalost nazoru ČT24, kdyby se vas v robotě třeba kdosik zeptal. Tuž co už, no... tady stejně žadna robota neni.


Tak zme si tu mikrovypravu vychutnali aji bez tych internetu.
Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované na tomto webu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP1 commento

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
Ospite
27 giu 2023
Valutazione 5 stelle su 5.

Krásné fotografie ! Všechno nejlepší k svátku !

Mi piace
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page