top of page

Zatimco marny Fiala se chlubi, že budem rekonstruovat Ukrajinu, Polaci už pochopili, že naletěli...

Chvilama nevim, jestli je ten člověk tak od přirozeni, anebo ho tak drži pod krkem, že musi přichazat s takyma cypovinama.


Enem blazen se može chlubit tym, že budeme rekonstruovat Ukrajinu. Tento blazen navic tvrdi, že už fčil byzme mohli rekonstruovat školy a podobna zařizeni.

Synku muj fialovy. A řekli ti, že ty rozbite školy na Donbase rozbila ukrajinska armada a že po valce se na ruske uzemi stejně nikdy nedostaneš? Řekli ti, žes zničil pověst Česke republiky na obrovskem uzemi od Dněpru na vychod? A mimochodem, pro koho bys ty školy rekonstruoval, když ukrajinske děcka krmiš v Čechach?

Už aji ti Polaci pochopili, že naletěli. Že ty milijardy, kere nasypali do ukrajinskeho režimu, su nedobytne a nedobytne zustanu. Pokud kdosik bude vykořisťovat uzemi, kere na Ukrajině zustane, tak to nebudu ani Polaci, už vubec ne Česi, ale Ameryčani, keři zadlužili Ukrajinu na tisic roku dopředu.


Na polskem webu "Mysl Polska" se objevil tento text:

"Neznáme celkovou částku, která se objeví na skutečném účtu hrůzy, kterou jako národ budeme muset zaplatit za velkorysou a bezuzdnou politiku vůči našemu sousedovi. Jsme v horší situaci než bezohledný host restaurace. Neobjednávali jsme pro sebe, ale pro hosta u vedlejšího stolu. Nikdo nám ovšem neukázal menu s cenami a nikdo nekonzultoval položky, které si host objednal naším jménem.


Dodatečně se ukázalo, že příbor byl po cestě z kuchyně ukraden a host, kterému jsme dali najíst, se ukázal jako nevděčný a drzý. Budoucí zisky, které jsme měli získat jako kompenzaci za pomoc, se ukazují jako iluzorní, protože zisky budou mít společnosti ze Spojených států."


Tuž co, Fialenko? Nestydiš se aspoň trochu?


Ladik Větvička, hlasatel RadioUniversum.cz, Katowice


Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP
16件のコメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
ゲスト
2023年10月22日
5つ星のうち5と評価されています。

Soudruh Fialenko je opravdu hovado 1. kategorie. Ale on uz to ma od prirozeni.

いいね!

ゲスト
2023年10月19日
5つ星のうち5と評価されています。

いいね!

ゲスト
2023年10月17日
5つ星のうち5と評価されています。

Petro Signalovič Fialenko je nejlepši ukrajinský premiér české vlády.

いいね!

ゲスト
2023年10月17日
5つ星のうち5と評価されています。

No jo, no, pryč s tymi cypami, keři si nechavaju řikat vlada ;)

いいね!

ゲスト
2023年10月17日
5つ星のうち5と評価されています。

Přesné!

いいね!
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page