2019-11 Oděsa Národní divadlo a balet: 4 dny letecky – 4.900,-Kč

Tuž to zme tady ještě neměli. To su furt jakesik lazně, termaly, žradlo, piti a dalši hedonystycke radovanky. Ale kultůůůra! Balet! To tu ještě nebylo.

PROGRAM:

Čtvrtek 14.11. Odlet z Katowic; ubytovani, prohlidka města a žranica v některe z lokalnich knajp

Patek 15.11. Dopoledne lečba předchoziho večera; odpoledne fajny oběd v rybi restauraci a večer navštěva Narodni Opery. Davaju balet na muziku Čajkovskeho Nut crackera. Asi louskaček. Ukazku mate tady. Po dobre kultuře dobre jidlo a piti.

Sobota 16.11. Dopoledne odlet z Oděsy do Katowic, navštěva katowicke Stodolni a buďto dodom, anebo zapařit a přespat do neděle. B je spravně.

Neděla 17.11. Dodom. Kdo chce, može s Milionem cypu poskakat na Letne, ostatni dodom.

Cena: 4.900,-Kč: v ceně su letenky tam a zpatky, dvě noci ubytko v 2 lužkovem pokoju v Oděse, vstupenka do Narodni Opery na Čajkovskeho a jednoduchy nocleh v Katowicach. Jidlo a piti každy sam, dopravu na letiště Ostrava-Katowice a taxi v Oděse podělime mezi vice osob. Podrobnějši informace na mailu: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Platba 4.900,-Kč na učet Literarniho & cestovatelskeho klubu 1030513071/6100

 

 

 

   
loading...

Komentáře

komentářů

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů