top of page

Blbe česke trubky

Kura, už sem jakesik země projel, cosik sem viděl, ale to, so se fčil objevuje v Čechach, je cosik, co svět neviděl.


Je to přesně jak řikal stary Heitzmann: "Vy Evropani ste jak male děcka. Na všecko potřebujete přikazy, zakazy, regulace, značky. A pak zbytečně platite policajty a uředniky, keři vas za vaše prachy buzeruju a pokutuju. Čemu sami sobě furt ubližujete?"


Na tych nejnesmyslnějšich mistach v Čechach začaly vyrustat take podivne, plastove trubky. Obvykle na mistach, kere už nějak značene su. Vyrustaju tajak vaclavky v celych trsach a vy už si pak připadate, jak idyjoti, bo vam kdosik vykolikoval, co se može a co už ni.


Zvlaštni je, že tyto blbe plastove trubky hyzdi krajinu enem v Čechach. Na Moravu a do Slezska až na male vyjimky zatim nedorazily.


Mam pocit, že tym musime byt cizincum k smichu, když tu přijedu a vidi, jak se propletame mezi trubkama. Tuž, asi ma kdosik na ředitelstvi silnic a dalnic kupene akcie firmy Blba plastova trubka, a.s. Jine vysvětleni nevidim, proč si tak prznit krajinu...


Ladik Větvička, akcionař BPT, a.s.Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované na tomto webu, podpořte nás. Kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky možete poslat na učet 1030513055/5500, z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP


Nová kniha "PREZIDENTSKÉ KECY" je připravena k objednání na E-shopu Knihu chraň,


Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page