top of page

Kdybych dostal za ukol rozvratit stat, robil bych to stejně jak ten Fijala

Ten synek je uplně marny. Neschopny levičak z Unie svobody, kery umi leda tak vysilat signaly. Obklopil se bandou surikat, kde jeden je podezřely ze zločinneho spolčeni, druhy se chlubi tym, že udava za vtipy na internetu a o ostatnich neni naštěsti ani slyšet. Baby, kere měly do polityky vnest něžny prvek, su tež pěkne hydry. Jedna podporuje terorystycky čin, druha vyzyva k pleteni svetru. Nevim, co je horši.

Premijer se boji, že cosik zrobi špatně, tak raději nerobi nic, nebo se pta Němcu, co ma robit a vysledkem je, že nerobi nic. Němci mu samozřejmě neřeknu, že nema posilat eletryku do Lipska a draze ju kupovat. Ale je nesmysl se bavit s Německem o eletryce. Eletryka je naša a Němci ať si trhnu nohu, když si zrušili svoju eletryku z jadra. Jenže to by premijer nesměl byt fialova loutka a slaboch, kery si necha nadavat od jakehosik blbečka z Belgie. Měl by odejit okamžitě, dokud je čas. Ale čas už neni.

Řešeni přitom neni složite, jen by to chtělo mět v čele statu osobnost a ne kohosik, kdo ma charyzma fijaloveho hadru:

- okamžita dystrybuce eletryky českym firmam a českym lidem za česke ceny. Na burzu prodavat enem přebytky. - okamžitě opustit zlodějsky system emisnich povolenek - okamžitě vyjednat dluhodoby kontrakt na dodavky ruskeho plynu, tajak Maďaři a Bulhaři - okamžitě přestat podporovat valečne konflikty a ekonomicke migranty - okamžitě přestat podporovat politycke neziskovky - okamžitě přestat kryminalizovat občany za jejich nazory

Je to tak složite, že to fialovy brylaty synek nechape?

Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page