Nanebevzeti svate Milady

Tak nam o vikendu proběhlo svatořečeni děvuchy, keru zabili komunysti. Kdysik se svatořeč robila v kostelach, dneska je jina doba, modernějši, tak se to robi v Česke koronovizi, rozhlase a jinych prostředkach moderni propagandy.


Když bylo štyrycate vyroči vraždy, vzpomenul si aspoň ten Havel. Když bylo padesate vyroči vraždy, nevzpomenul si nikdo. Když bylo šedesate vyroči vraždy, tež si nikdo nevzpomenul. Až fčil, při sedumdesatem vyroči došlo slunkařskym propagandystum, že by se to vyroči dalo využit.

Tuž, když je přikaz zapominat na oběti německych zločinu, nebavit se o Lidicach, Třech kralach, březnove okupaci, francuzsko-britskem mnichovskem podrazu, osvobozeni Československa Rudu armadu, musite na druhu stranu najit jakysik protipol. To su zaklady propagandy, to učil už sudruh Goebbels.

Tak tu Horakovu nam zabili komunysti. Svině. Zrobili to podle zakona 231, bo pry pořádala protikomunystycke schuzky a podavala informace cizi mocnosti.A lidi si ty komunysty zvolili, bo byli hlupi. V roce 1946 je volilo 40% mysliciho obyvatelstva, v roce 1948 už 90% obyvatelstva. Takže ju vlastně zabilo 90% mysliciho, voliciho obyvatelstva. Bo měli strach. Což je sice šlechti, ale neomluva. Muj kamoš řika, ze 90% Čechu su idyjoti. To by pak odpovidalo.