top of page

9 ti nasobny zlaty slavik iDnes se s vama na iDnes loučí. Bo musi byt vaporizovany

Tuž mi dovalil dodom devaty zlaty slavik iFčil. Rad bysem poděkoval všem, keři mě čitali, keři pozityvně klikali, aji tym, keři neklikali, ale tajně suhlasili, aji tym, keři nesuhlasili, ale čitali.

Tuž si to zhrňme. Bylo to fajnych patnact roku. Děkuji za dva bronzove, tři střibrne a devět zlatych slaviku. Jak řikal Jirka - kery z vas to ma? Od pondělka tu už psat nesmim, bo sem pry za poslednic pět roku 29x porušil pravidla komunyty.


Je to tak spravne. Aspoň si konečně uvědomite, v jake době žijeme. Dobře vam tak, že ste blbě cinkali.


Ale spat se cenzorum dobře nebude. Tajak v knižce Zrnko pisku - zakazat mě možu. Ale přide čas, a budu se za par roku stydět sami za sebe.
"Protože se od roku 2018 jedná už o 29. porušení Kodexu blogera, vyřazujeme Váš blog z hlavní strany jako celek, a to čistě proto, abyste mohl zálohovat všechny své texty. 07. 09. 2023 bude Váš blog zcela deaktivován.


Za administraci Veronika"Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované na tomto webu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP20 comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
Convidado:
15 de set. de 2023
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

😎

Curtir

Convidado:
13 de set. de 2023
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

Ladiku, zvřít můžou, pustit musí! Je to škoda, ale nejde o život! pokud ti nevadí, rád sem budu chodit. Psal jsem též blogy, celkem sledované a dobře hodnocené. Pak jsem napsal jeden o Energiewende ( dnes GreenCrocoDael), a mladá aktivistická a jistě zelená redaktorka ( to je to povolání, co dnes může dělat každý blb!) mi řekla, že musím vše doložit, včetně toho, že přestupný rok má 366 dnů! Věnoval jsem se otázce svobody a vítězství levicových sil už u i v USA, kde odsoudili bílého policajta, co zakleknul černého zločince, i když na otázku obhájce ( bílý heterosexuál by neměl mít právo na obhájce!) zda si znalec myslí, že smrt toho, dnes už svatého, lumpa mohly způsobit i drogy…

Curtir

Convidado:
08 de set. de 2023

Možná je jedno, za co ho zakázali. Hlavně, že ho ještě nezavřeli. Ale co teď není, může zítra nastat.

Curtir

Convidado:
08 de set. de 2023

Tak to všechno vydej knižně. Dá ti to tolik, že si i tu Mafru budeš moct koupit. I s tím Bangou

Curtir

Convidado:
08 de set. de 2023

Za co ho zakázali?

Curtir
Convidado:
12 de set. de 2023
Respondendo a

Za blbost. Jeho vlastní.

Curtir
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page