Knižky možete objednat na mailu ladislav.vetvicka@centrum.cz, nebo na Ešopě Knihu chraň.

Kniha Kronika koronoveho podfucku

 

 

Okolo Česko-Slovenska aneb Kronika koronoveho podfucku.

Ačkoliv se to z nazvu može zdat, nepopiram, že tady mame jakusik novu nemoc. Nepopiram ani jeji zdravotni dusledky. Nemoc přišla, je tu a zustane. Tak jako tisice jinych nemoci, kere tu už su, nebo ještě přidu. S tym ja nic nenarobim.

Ovšem nemožu se smiřit a nikdy se nesmiřim s totalitnima dusledkama nařizeni, jake vlady mnoha statu, včetně teho našeho, zavedly pro svoje občany. Nemožu enem tak nečinně sedět a čumět z okna. A tak sem se zebral, sednul na eletrycke kolo značky MADEJA-KTM a objel zmrtvělou republiku Českou a pak aji republiku Slovenskou. Co sem viděl a zažil, sem napsal, včetně zaznamu demoralizujiciho zpravodajstvi našich medyji.

Tato kniha je o putovani našimi kraji, ale cestopis to neni. Tato kniha obsahuje politycke uvahy, ale ani politologicka kniha to neni. Tato kniha obsahuje aji humorne situace, ale ani sranda to neni.

Tak co to kura vlastně je?

Asi kronika. Kronika těch divnych dni, kdy to začalo, zavřeli nam hospody, zavřeli nas doma a začinaju nam zavirat huby. Třeba, až raz budete vzpominat, jak zme se mohli tak klidně uvazat do chomoutu a zadlužit sebe aji generace našich děcek, tak tady najdete kořeny teho všeho...

Ukazky z knižky najdete tady ...

...a napsat si o knižku možete na muj mail, kery se vam otevře, když kliknete na obrazek knižky.

 

 

Titulka Okolo Rakuska.jpg
Titulka_Některe_baby.jpg
Přední strana.jpg

​Synci a děvuchy. 

Mnohe knižky, kere na teto strance vidite, v knihkupectvi nenajdete. Pokud mi jakesik zbyly, rad vam je pošlu. Cena je 390,-Kč včetně poštovneho a balneho (u edice Šifry pak 490,-Kč).

Moc ovšem nejasejte. Toto neni webova šopa s placenyma lidma. ​Jsem spisovatel, z čehož vyplyva, že sem lenivy jak cyp, někdy odpovim hned a někdy mi to chvilu trva.

 

Na druhu stranu slibuju, že jestli knižka je, tak vam ju rad pošlu, přidam podpis autora připadně věnovani komusik, koho mate radi.

Navic beru riziko na sebe - platba stači, až vam knižka dorazi a pokud by se vam nelibila, možete ju do 14 dnu vratit. Uhradite sice poštovne, ale zaslane penize posilam zpatky na učet, z kereho ste je zaslali. 

Tuž řekněte - kaj to dneska najdete?

 Obchodni podminky. 

​​

 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky Literárního & cestovatelského klubu Ladislava Větvičky, IČO 08520976, se sídlem B. Martinů 717/25, 70800 Ostrava Poruba, upravují vzájemná práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím vzniklé na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a jinou osobou (dále jen kupující) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod provozuje prodávající na webové stránce umístěné na internetové adrese www.ladikvetvicka.cz.

 2. Předmět koupě – předmětem koupě ve smyslu těchto všeobecných smluvních podmínek je tištěná kniha obsažená v nabídce prodávajícího.

 3. Kupující odesláním objednávky prodávajícímu potvrzuje, že se seznámil s obsahem všeobecných obchodních podmínek a jejich obsah považuje za jasný a srozumitelný. Tyto všeobecné smluvní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.

 4. Kupující má možnost objednat předmět koupě formou odeslání elektronické objednávky prodávajícímu. Odesláním objednávky kupující akceptuje tyto obchodní podmínky.

 5. K odevzdání předmětu koupě kupujícímu, které je zasíláno kupujícímu prostřednictvím dopravce či pošty, dojde v okamžiku, kdy mu ho dopravce doručí nebo předá na příslušné úřadovně či výdejním místě.

 6. Prodávající předmět koupě zabalí podle zvyklostí, aby nebyl předmět koupě nijak poškozen přepravou. 

 7. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat, jestli je obal neporušený. V případě, že kupující zjistí závady, oznámí to přepravci. Kupující není povinen zboží převzít, jedná-li se o poškození obsahu většího rozsahu.

 8. Kupující je oprávněn vady zboží reklamovat, a to prostřednictvím mailu na adrese: ladislav.vetvicka@centrum.cz

 9. Odpovědnost prodávajícího za jakost je stanovena zákonem.

 10. Kupující má právo odstoupit od smlouvy uzavřené elektronicky ve lhůtě 14 dnů. Lhůta na odstoupení od smlouvy běží ode dne převzetí zboží.

 11. Kupující musí o svém rozhodnutí odstoupit od smlouvy vyrozumět prodávajícího formou písemného oznámení o odstoupení od smlouvy. Prohlášení doručí kupující prodávajícímu poštou nebo e-mailem na adresu: Literární & cestovatelský klub, Bohuša Martinů 717/25, 70800 Ostrava Poruba nebo ladislav.vetvicka@centrum.cz

 12. Odstoupí-li kupující od smlouvy, je povinen prodávajícímu předmět koupě do 14 dnů od odstoupení od smlouvy doložitelně doručit na adresu, jak je uvedena v předchozím bodu. 

 13. Vrácené zboží je kupující povinen zabalit tak, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození.

 14. Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle mu prodávající přijaté peněžní prostředky na bankovní účet, z něhož byla koupě uhrazena nebo složenkou na jeho listovní adresu.

 15. Kupující bere na vědomí, že jeho osobní údaje budou prodávajícím zpracovány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen GDPR) a s dalšími právními předpisy.

 16. Osobní údaje budou zpracovány za účelem naplnění smluvního vztahu mezi prodávajícím a kupujícím a dále bude jeho e-mailová adresa využita k zasílání obchodních sdělení prodávajícího.

 17. Prodávající bude v postavení správce osobních údajů zpracovávat osobní údaje kupujícího uvedené v objednávce, tj. jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo kupujícího v elektronické podobě. Kupující má právo na přístup k vlastním osobním údajům a právo na jejich opravu.

 18. Kupující odesláním objednávky prohlašuje, že byl o způsobu zpracování svých osobních údajů informován. Odesláním objednávky s tímto vyjadřuje souhlas.

 19. Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí právními předpisy České republiky a případné spory bude rozhodovat příslušný soud. 

 20. Tyto obchodní podmínky jsou zobrazeny na webových stránkách prodávajícího.