top of page

Grétina spíč

Tak a máme to za sebou. Gréta vyplísnila světovým vůdcům, že jí ukradli mládí. Obávám se, že výčet není úplný, někdo jí ukradl také mentální zdraví.

Grétina spíč na půdě UN byla nepochybně spektakulární. Můžeme se jen dohadovat, jak to celé vzniklo. Možná to puppet master team přehnal, možná Gréta změnila medikaci nebo se na jachtě při sraní do kýblu udeřila do hlavy. Osobně mám jednoho favorita, který je spojený právě s tou jachtou. Média totiž plavbu té malé zmrdky do USA moc dobře nepřijala, každopádně Gréta byla vystavena poprvé kritice a navíc ještě oprávněné. A Gréta, stejně jako ostatní autisti a ichtylové kritiku nesnáší a neumí na ní reagovat, stejně jako si neporadí ani s jinými formami interakce, když zrovna není po jejich. Ztratí rovnováhu a to se stalo i Gretě.

Greta byla strašná zbraň hromadného ničení, kterou si pořídila environmentalistická církev za účelem skoncování se světem, jak ho známe a hodnotami společností, jaké ctíme. Je třeba odhodit všechny zábrany, zrušit lidská práva, zrušit podnikání a trh, zrušit politiku a zrušit názorovou pluralitu, protože potřebujeme urgentní akci! Sjednoťme se za vědou, zkorumpovanou pokřiveným grantovým a citačním systémem. Kdo by si dovolil oponovat malé holce v jejím boji za lepší klima.

Říkal jsem si, že Gretu může zničit jen Greta a že to je jen otázka času. Jednoho dne ráno si zapomene šlehnout Schizofix a bude to. Já osobně tam viděl malou, zpovykanou, duševně nemocnou aktivistku, ve které bylo něco neuvěřitelně fanatického, zlého a děsivého. Bylo v tom něco nelidského, lidský robot předčítající projev, který jí tam někdo napsal, způsobem prostým jakékoli empatie. Děsivé.

Jak asi vypadal Hitler, když byl malej? Určitě to byl moc roztomilej chlapeček. Wie könnt ihr das zulassen…

Myslím si, že se nemohl najít nikdo, kdo je psychicky v pořádku a s projevem Grety se ztotožnil.

Jeden ze čtenářů mě upozornil na postavičku, kterou jste možná podobně jako já zaznamenali, ale nedokázali jste k ní přiřadit identitu. Byl jím hystericky řvoucí děstský kazatel Duffey Strode, jehož výstup můžete shlédnout zde. Možná by mohli s Gretou vytvořit duo s vyhrožovat peklem dvojhlasně.

Když pomineme tento lidský aspekt celé podívané, Greta předvedla dokonalou argumentační past na sebe samotnou. OK, říká, že jí politici ukradli dětství, protože musela trávit čas praktikováním aktivismu, zatímco politici nekonali tak, jak její vyšinutá mysl chtěla. Můžeme se dohadovat o tom, zda je to pravda nebo ne, osobně si myslím, že jí dětství ukradli její rodiče, když jí involvovali v téhle nechutné P. R. show . Ale ať je to jak chce, Gréty mládí je nyní ztraceno, sny jsou ztraceny, a nic se nedá se vrátit zpátky, takže co vlastně ty malá hysterko po nás kurva chceš? Zbytek toho projevu byl stejně bezútěšný jako jeho začátek, byly to pouze aktivistické vyvolávání jakýchsi hesel s podtextem ublíženosti provázený slábnoucím a čím dál více váhavým potleskem. Moc vzniká z vnímání moci, a já nespatřuji žádnou moc v bláznivé holce.

Doufejme, že tímto za sebou Greta udělala tečku, předepíšou jí nějaký lepší pilule a levicoví ekoglobalisté přestanou ve své válce za nový klimatický komunismus používat psychicky nemocné dětské vojáky.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
1/203
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page