top of page

Hadanka - copak je to za panaka?

O vikendu proběhlo u nas na Prajzke představeni (pražsky "umělecka performace"), jehož jednim z hlavnich představitelu byla postava umělecky ztvarňujici jedneho nejmenovaneho panaka.


O akci napišu vic zitra, až budu vyvolane všecky fotky, ale zatim možete hadat, o jaku postavu se jedna.

Dam vam jakesik voditko, abyste nebyli uplně ztraceni, bo vyznat se v naši bohatě rozvětvene politycke sceně neni jednoduche - většina tych surikat je beztvara, šediva a těši se enem na to, až budu u koryt.

Tuž tady su voditka: - postava nema pateř. Misto ni zme našli jakysik šev, z čehož vyplyva, že kdysik pateř měla, ale patrně ji byla vyjmuta, aby mohla plnit lepe zadane ukoly. - postava nema oči ani uši, což je pro polityka idealni, nemusi se divat a posluchat, co občany opravdu trapi a može plnit ukoly svojich sponzoru. - postava nema hubu. Takže kdyby si na ňu jakysik multykulturni šašek v europarlamentu vyskakoval, nemože nic řict a bude sedět jak zařezana - postava ma obě ruky leve - postava ma v hlavě seno - postava je bezpohlavni, po našemu řečene "nema gule" (jedinu jistotu tedy mame, že se nejedna o Mirka Topolanka)

Tuž fčil to je na vas...
Kniha Zrnko písku o Čechoslovácích, kteří na pozvání dominikánského diktátora přijeli na počátku druhé světové války na ostrov Hispaňola a vybudovali zde tropický ráj, už vyšla, zatím v neoficiálním, samizdatovém vydání. Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page