top of page

Máš správně nasazenou roušku, soudruhu?


(autor: Zbyněk Passer)


Roušku nosíš, soudruhu? A vyvařuješ ji? Jak často?

Co si myslíš o opatřeních, nezpochybňuješ je?

Jsi připraven odsoudit a nahlásit reakční, podvratné živly, které reptají, pochybují? Podepíšeš covidovou Antichartu?


Chtěl bys cestovat? A výjezdní covidovou doložku máš? Budeš se pravidelně hlásit, kdes byl a s kým? Nainstaloval sis autobonzáka?


Jak tvoje děti smýšlí o globálním oteplování? Nezpochybňují internacionalní uhlíkovou avantgardu v čele se sv. Gretou? Chodí na pravidelné páteční pětiminutovky nenávisti vůči CO², SUV a kapitalismu?


Opravdu si myslíš bychom měli dopřát vzdělání detem soudruhů, kteří nemají kladný vztah k našemu bezuhlíkově-covidovému zřízení?


Staráš se zodpovědně o svoji nástěnku na sockách? Máš tam dostatek fotek s rouškami a respiratory ve volné přírodě a údernými hastagy, že to zvládneme?


Byls na manifestacích Chvilek? Máš placku sv. Václava? Tak kde jsou fotky?! Takhle bychom tu liberální postdemokracii nevybudovali, soudruzi.


Tak marš zpátky do fronty, na značky, a nezpívat, nepít pivo v parku, poslouchat všechna nařízení, ničemu se nevzpěčovat a zodpovědně hlásit všechny narušitele socialistického pořádku.

Jedině tak uctíme odkaz Velkého Listopadu Sv. Václava, spolu s předními antikomunisty Babišem, Dvořákem (ČT) a Teličkou.

Svoboda, soudruzi, to je chaos. To my nepotřebujeme.

(Zbyněk Passer)


Knihy Ladislava Větvičky, včetně nejnovější "Okolo Česko-Slovenska aneb Kronika koronového podfucku" v knihkupectvích nekoupíte. Ale pokud si o ně napíšete, jako dárek pod stromečkem bychom to měli stihnout. Seznam dostupné literatury je zde.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page