top of page

Mísení národů a multikulturní idioti


V rozhovoru pro iDNES z roku 2015 (z doby, kdy jim moje nazory ještě nevadily) jsem našel par řadek, kere stoji za to si připomenut.

Mimochodem, všechny moje rozhovory, včetně tohoto, možete najit v knize Prezidentské kecy, která je k sehnání na webu Knihu chraň!


Sice cestuješ, ale trvalejší mísení národů je Ti proti srsti. Kdo přesně je "multykulturni česky kolaborant"?


Právě proto, že cestuju, vidím, že všude, kde na jednom území žijí dva kmeny, tak je to jen otázka času, než jeden z nich získá převahu, vyvraždí muže druhého kmene a asimiluje jejich ženy a děti. Někdy to trvá stovky let, někdy jen malou chvilku. K žádným mísením národů nedochází. Vidím jen vraždy, genocidu a vyhánění. Češi a Němci. Arméni a Turci. Američani a Indiáni. Ukrajinci a Poláci. Angličani a Irové. Turci a Řekové. Srbové a Albánci. Poláci a Rusi. Židi a Arabi. Sinhálci a Tamilové, Rusi a Ukrajinci.


Mír nastane až tehdy, kdy každý kmen má jasně stanovená pravidla a hranice. Multikulturní český kolaborant je slovy velkého vůdce Vladimíra Iljiče „užitečný idiot“, který si myslí, že naše společnost může být obohacena kdejakým Hotentotem a dělá vše pro to, aby Hotentota tady dostal, živil ho a platil pobyt jeho i jeho tisícihlavé rodiny. Všimněte si, že multikulturní český kolaborant to nikdy nedělá za své peníze. Vždy za peníze všech ostatních, a bude tvrdit, že to je pro naše dobro.


Typickým multikulturním českým kolaborantem je třeba ta paní podporující náboženské hadry a symboly ve škole, zakazující vybrat si, jestli chci mít ve svém bytě Ukrajince, Křováka, Cikána nebo Rusa. Multikulturní kolaboranti jsou politici, kteří podporují různá pravidla pro různé rasy a národnosti místo stejného metru pro všechny. Demokracie je nadvláda většiny s respektováním práv menšin. Systém, který multikulturní kolaboranti prosazují, je nadvláda menšin s nerespektováním práv většiny.


To vše placeno z daní posledních pracujících bláznů, kteří ještě nežijí jak paraziti z dotací a grantů ve státní sféře. Multikulturní kolaboranti se usadili obzvláště ve školství, které pak produkuje naprosto zbytečné multikulturní idioty nevhodné k jakékoliv práci. Multikulturní kolaboranti blokují rychlou, jasnou a rozhodnou práci soudů a policie. Multikulturní kolaboranti nás zbavili armády a nechali hranice bez dozoru.


Jsme v nejpříznivějším období svých dějin. Nemusíme čelit ani německé rase, ani germanizačním pokusům, ani bolševickým pazgřivcům. Ale čelíme nenápadné multikulturní degeneraci. Bohužel si už čtvrt století myslíme, že nepotřebujeme armádu, že hranicema může projít kdejaký mamlas a o naši bezpečnost se bude starat Amerikán (intelektuální představa) nebo Rus (bolševická představa).


Naše země musí vyměnit ombucmáňu, vyhnat multikulturní kolaboranty z jejich pozic, ze soudnictví, školství, policie a státní správy především. Obnovit akceschopnou armádu, mít pod dozorem hranice. Zastavit přísun demoralizujících dotací, vyrovnat rozpočet a splatit dluhy. Vystoupit z mezinárodních spolků, které nás přivedly do dnešního degenerujícího stavu. Jinak si koledujeme o pořádný průser. Moc času nám nezbývá. Další velký pád akcií a ekonomiky je před námi. A válka v Evropě je na spadnutí.


Original rozhovoru najdete tady.

Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP4 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Dec 12, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Dost záleží na "míře kompatibility", okolnostech a množství příchozích. S pohodovými jednotlivci asi problémy nebudou, zatímco s hordami hrdlořezů ano. Pokud jde o Kelty a Slovany, Ti se u nás zhruba o 500 let minuli. V době příchodu Slovanů žily na území Boiohaema už jen sporé zbytky někdejšího keltského osídlení Je pravda, že jako zruční řemeslníci nebyli Keltové vybiti ani Germány, ani později přišedšími SLovany a patrně postupně splynuli s většinovou polulací,

Like

Guest
Dec 09, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Kdy už to těm nahoře dojde

Like

Hele Ladíku, ono to nebude tak jednoznačné. Já jsem se vcelku úspěšně smísil se Slovenkou. Na úrovni národní se úspěšně smísili Protobulhaři a Slovani, u nás třeba Kelti a Slovani, Avaři a Hunové.

Like
Guest
Dec 10, 2023
Replying to

No jo, ale lidi jsou jací jsou, takže já si to úspěšné smísení mých předků na úrovni národní živě představuji tak, že v době hladu předek Slovan přišel, Kelta podříznul a jeho manželku si ponechal k dalšímu použití. V úrodných letech se mladí předci asi nějak mezi sebou dohodli.

Like
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page