top of page

Nudite se? Přečtěte si Helmuta

Člověk si nemože ze všeho robit těžku hlavu. Zakazali vam hospodu, vylety ven a přikazuju nosit mokry hader přes pysk? Nic s tym nenarobite. Je třeba si najit jiny program, aby člověk nezblbnul.


Za posledni tři dny, co nikam nemožu, sem přečet tři knižky, na kere sem roky neměl čas, viděl pět filmu, a zhlidnul dvacet pornofilmu, bo to pry pomaha, řikal italsky kamarad Sifredi.

V teto suvislosti mam radost, že zme stihli křest oficialniho vydani Helmuta, ke keremu se odhodlalo jedno pražske nakladatelstvi. Kdyby to bylo o par dnu později, už by to bylo zrušene. Ale buch vedl naše kroky, po samizdatovem vydani vyšla knižka oficialně a už je na prvnim mistě v prodejach.Po pravdě řečene, když mi volala jakasik baba z teho nakladatelstvi, že by to chtěli vydat, tak sem je od teho odrazoval. Za prve to vyšlo v samizdatu už před par rokama, takže všeci Ostravaci to už maju. Za druhe to vyšlo zadarmo tady na blogu, takže každy, kdo chtěl, si to mohl už davno přečist. A za třeti sem je varoval, že si to nakladatelstvi zkazi pověst a všeci spravni Pražaci, keři voli zelenopiraty na ně budu plivat, bo v knižce Helmut nehezky mluvi o Vaškovi Havlovi.

Nedali si řict.

Tuž pokud ste ještě nečetli, fčil mate času vpysk. Tady je Helmut zdarrma pro všecky čtenaře blogu (čist musite odspodu, tak jak postupně dily na blogu vychazaly).

No a kdo by chtěl Helmuta v opravdove knižni verzi, furt mame par kusku ze samizdatoveho vydani, možete se napsat na ladislav.vetvicka@centrum.cz

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
1/203
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page