top of page

Od „udajnych“ vulgarismu k přerostlemu děcku

Tuž od tych slavnych dnu, kdy odboraři a učitele vyšli do ulic a zahajili protestni nicnerobeni, uplynul přesně tyden.


Už to připada jak měsic, co? To je tym, že se od te doby nic zvlaštniho nestalo. A ani stat nemohlo. Všecky podobne akce maju za cil enem to, aby se trochu upustil ventyl v papiňaku a lidi měli pocit, že jejich naštvanost směřuje k jakesik změně.


Nesměřuje. Jak vidite, vlada si z nich robi enem srandu.


Jinak by nemohl premier odjet kajsik do chlivka za prasatama a jedine, čeho si všimnul je to, že na jakemsi transparentu bylo napsane, „Ať už konečně ide do prdele.“ Pravděpodobně cosik takeho v životě neviděl a neslyšel, jinak by nemohl reagovat slovama „… celou akci provázely vulgarismy a hesla proti vládě a mnozi se za ně styděli.“


Synku synku. Kdyby ses někdy zastavil u nas v Jedove chyši, to bys slyšel mnohem horši slova na svoju adresu a to by ses asi deprem styděl. Ale to ty se bojiš. Tak se schovej v te svoji multkulturni bublině, bo až raz konečně mlčici většině dojde, do jakeho pruseru to tvoje vlada vede, tak budeš dobry ukryt potřebovat.


No a jinak se kromě teho, že ve sto rokach umřel německy Žid Heinz Alfred Kissinger, nestalo vubec nic. Možete si o tym chlopovi myslet, co chcete, ale nemožete popřit, že tento dělnik „noveho světoveho řadu“ dokazal dosahnut mnoha svojich cilu, ať už byly chvalyhodne, anebo špinave. Každopadně to byl schopny synek a zasluži si ocenit přinejmenšim tuto jeho vlastnost.


Když ho srovnate s paňacama typu našeho aktualniho minystra zahraniči, kery jak male umanute děcko odešel ze salu v OSN, kde se přitem mohl od stareho Lavrova aspoň trochu poučit cosik o uměni dyplomacie, tak by člověk brečel, kaj zme to dopracovali.


To mate za to, že ste blbě volili.Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP
6 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Dec 18, 2023
Rated 4 out of 5 stars.

Ladiku, vymezujes se z voliciho/volskyho lidu? Ste zvolili blbe? A ses si jistej, ze ty si volil spravne/dobre? 😁

Like

Guest
Dec 12, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

👍

Like

Guest
Dec 11, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Thats Good For Who are Searching Something Else For Fun https://www.meghamalik.com

Like

Guest
Dec 08, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Přesné jako vždy 👍

Like

Guest
Dec 06, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Moš synku recht.

Like
1/203
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page