top of page

Po stopach "Zrnka pisku"

Ano, opět sem se ocitnul v tropickem raju u města Puerto Plata. Nebylo to jednoduche, letošni ceny letenek, aji ubytovani su přišerne, ale povedlo se.


Zepar tydnu budu zkumat dalši detaily osudu česko-slovenskych kolonyzatoru tohoto ostrova, a pak se asi vypravim do hlubin středni a jižni Ameryky. Potřebuju v klidu mistniho klimatu dokončit tři knihy, tak snad se to povede.

Mnoho z vas se ptalo na plany Cestovatelskeho klubu pro rok 23.

Budu upřimny. Žadne plany nesu. Bo doba je tak zla a zvrhla, že se može stat cokoliv. Pokud se svět nezvrhne a ja se vratim do Evropy, pak určitě dame vypravy do Gruzie, Podkarpatske Rusi a dalšich našich oblibenych destynaci, kere ste už mnozi prověřili na vlastni kožku.


Jedine, co bych vam fčil mohl nabidnut, je navštěva tropickeho raja Dominykanske republiky a provedeni po všeckych mistach, kere maju suvislost s knižku Zrnko pisku. Cena za dvuchtydenni pobyt bohužel neni nizka, tajak zme předpokladali v knihach o koronopodfucku, že se ty kurvy budu snažit zabranit nam v cestovani letadlama, a nejlepši cestu k likvidaci teto naši zabavy su ceny...


Na druhu stranu tady mame přimy let, kdy v 11 rano nasednete v Katovicach do letadla a večer v 19 vystupite v jinem světě. A tam vas už budu čekat.


Start: 12. ledna z Katowic

Navrat: 26. ledna

Cena za letenku, ubytovani a dopravu po ostrově: 78.900,-Kč

Rum, doutniky a jidlo si plati každy sam.


Kdo chce zmizet ze středoevropskeho krimynala, piště hned na ladik.vetva@gmail.com


Přeji vam vše nejlepši do roka 23!


A tady je nejnovějši blog, psany už z tropickeho raja Sosúa: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=796011
Kniha Zrnko písku o Čechoslovácích, kteří na pozvání dominikánského diktátora přijeli na počátku druhé světové války na ostrov Hispaňola a vybudovali zde tropický ráj, už vyšla, zatím v neoficiálním, samizdatovém vydání. Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page