top of page

Proslov opravdoveho českeho prezidenta, ne teho umakartoveho bruselskeho


Tuž vyslechnul sem ze sebezapřenim projev teho našeho noveho bruselskeho synka, kereho zme si nainstalovali do sidla českych kralu (fakt je to deprem necely rok, co obsadil Hrad).


Musim ho pochvalit. Vypada to, že přestal použivat vyplody uměle inteligence, kere asi použil, když ještě mluvil 28. řijna. To bylo cosik tak přišerneho, že aji posledni texty skupiny Kryštof maju vyšši hodnotu, a to aji ten Kryštof v posledni době zni tak, jako by mu to psal generator nahodnych slov.


To je ale asi tak všecko, za co by sem teho bruselskeho synka pochvalil. Nevyužil možnosti, kere mu prvni den roka nabizal. Pravda - přihřal si fazolačku tym, že navrhnul mladym svazakum, že je třa přitlačit ke zrušeni koruny česke. Za to mu fčil budu bruselšti kolaboranti... teda jako spolupracovnici, určitě děkovat a dluho to budu obemilat ve všeckych svojich propagandystyckych pořadach.

Ale neni to malo, sudruhu Pavloviči? Čemu si nezminil aji zavedeni korespondenčnich volebnich listku? Čemu si nezminil gryndyl, zeleny gretenyzmus a čemu si ani slovem nezminil tu rusku valku? Už přichazaju nove inštrukce?


A čemu se ten novy synek ani slovem nezminil o duchodcach, jak je svojim "nerozhodnutim" v loňskem roku obral o miljardy, kere pak vlada sype do bezedne ďury na Ukrajině? Styděl se?


A enem technycky - když už se synku chceš tak odlišit od teho Zemana, hraješ si na bezdomovca a robiš proslov venku před svojim barakem, tak by se tvoji pohunci mohli postarat o to, aby po dobu čteni z teho zobrazovaciho zařizeni nebimbal několikrat zvon od svateho Vita v naprosto nevhodny čas.

To, že si projev nepamatuješ a musiš ho na rozdil od Zemana čitat, to nevadi, ono je těžke si pamatovat cizi texty. Ale když už tvoji synci zařidili, aby před tym tvojim barakem nechodili turysti a nerušili projev, mohli zařidit aji to, aby ten stary svaty přestal na chvilu cinkat.


Vic se temu povidani věnovat nechcu, bo neni čemu...
PS: Oč živějši byl rozhovor s opravdovym českym prezidentem, kery se neboji vyjadřit se.


Viz třeba nazor na valku USA-SSSR vedenu na ukrajinskem uzemi:


Cely rozhovor najdete pod předchozim odkazem.Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP6 comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
kunalvats gotra
kunalvats gotra
18 de jan.
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

Discover the Wide Range of Refurbished Medical Equipment at Optima Equipments In the ever-evolving world of healthcare, medical equipment plays a pivotal role in ensuring accurate diagnoses, effective treatments, and improved patient outcomes. However, the high costs associated with purchasing new medical equipment can be a significant challenge for healthcare providers, especially for smaller clinics and facilities. Enter Optima Equipments – a revolutionary online platform that offers a diverse selection of top-quality refurbished medical equipment at affordable prices. The Optima Equipments Difference Optima Equipments is a leading provider of refurbished medical equipment, dedicated to bridging the gap between healthcare providers and advanced medical technology. The company's mission is to make high-quality medical equipment accessible to all, regardless of the size of the healthcare…


Curtir

Convidado:
02 de jan.

🔔🔔🔔

Curtir

Convidado:
02 de jan.
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

tak tak - konečně prezident, za kterého se můžeme stydět!

Curtir

Convidado:
02 de jan.
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

Super Ladik. posmat se nad tym čtecim aparátčíkem a více netřeba, bo to je tragedie...😎

Curtir

Convidado:
01 de jan.
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

Souhlas. Krátké, struční, aktuální.

Curtir
1/203
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page