top of page

Zprava ze svobodneho Ruska

Lubor Novák:


Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti Rusové žijí v té strašné době Covidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje...

Po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se,večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno. Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.

Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.

Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm kdo mají zájem zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.

Každý večer v TV jedou reklamy, jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a Zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity.

Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také témeř všude, bez front a davů.

A teď to hlavní! Ceny testů PCR!


Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce.

1. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je za 550,- Kč.

2. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je za 750,- Kč.

3. No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč.


TO PÍŠI PROTO, ABYSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ! Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodnim potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!!

Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku.

O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo.

Lubor Novák

Komentarai

Įvertinta 0 iš 5 žvaigždučių.
Kol kas nėra įvertinimų

Pridėti vertinimą
1/203
Kaj mě ještě možete najit...
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - Black Circle
  • Vkontakte Social Icon
bottom of page