Tak nám soudruh PePa definitivně nepojede do Ankary na summit NATO. Ani tu neformální večeři si tam nedá, nepotká se s „odpornou lidskou bytostí,“ Trumpem, nebude mu muset podávat ruku a nebude u stolu, kde se budou veřejné peníze přerozdělovat zbrojařům.