Tak nám soudruh PePa definitivně nepojede do Ankary na summit NATO. Ani tu neformální večeři si tam nedá, nepotká se s „odpornou lidskou bytostí,“ Trumpem, nebude mu muset podávat ruku a nebude u stolu, kde se budou veřejné peníze přerozdělovat zbrojařům.
Tím víc vypínejme pořady s politickou propagandou na České televizi a podobných médiích, jež nechápou, že již nejsme v totalitě, že máme právo na názorovou pluralitu a že si užíváme ústavně chráněnou svobodu slova.
Když se podívám na situaci v Perském zálivu, je to ještě mnohem horší než tenkrát. Nikdo nemůže couvnout, nikdo nikomu nevěří, nikdo nehodlá svoje sliby splnit a jakékoliv couvnutí bude mít pro ustupujícího velmi nepříjemné následky.