Zprava ze svobodneho Ruska

Lubor Novák:


Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti Rusové žijí v té strašné době Covidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje...

Po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se,večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno. Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.

Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.

Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm kdo mají zájem zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.

Každý večer v TV jedou reklamy, jak