top of page

Justin Fidel Trudeau odeslal milion dolaru na rozvoj "Pravdy a lasky"

Absurdyty, jake v posledni době vznikaju na multykulturně-socialistyckem zapadě, překonavaju všechna očekavani. Take cypoviny bych snad nedokazal vymyslet ani ja sam.

Připomina to bližici se konec imperyja a s tym aji světa, jaky zme dosud znali.


Kaj su ty časy, kdy zme zpoza Bilakove železne opony považovali Zapad za vysněny raj obyčejneho kapitalizmu bez ideologie a podobnych cypovin, kere zme znali od nas - od polityckeho školeni mužstva, přes fondy solidarity až po partyzanske samopaly, vyvěšovani fangliček a povinnu učast.Novu absurdytu přidal sudruh Justin Trudeau (přezdivany lidma, keři ho považuju za synka stareho Castra maly Fidel), když kanadsky vladni web kratce zminil, že kanadska vlada (kera nechava bit a dyzgryminovat vlastni černošske řidiče kamionu) posila dalši prachy vladě Ukrajiny. Zduvodněni někerych položek je fakt kuzelne.


Skoro milion dolaru posila pod nazvem "Posileni pravdy...".

To je v pořadku. Je dobre, když na pravdu kdosik neenem mysli, ale navic ju aji posiluje. To se u nas na Rakušakově minysterstvu stat nemože, tam podporuju enem jednu stranu - udavače.

Co je ovšem ještě hezči, su štyry miliony dolaru, věnovane na "genderovu rovnopravnost při odminovavani na Ukrajině"!

Ja sem vam to řikal, baby. Kdybyste furt nepyskovaly a v klidu nam vařily a staraly se o domacnost, nemusely byste se fčil schovavat.

Bo jak tak znam moresy na vychodě, už fčil běhaju po mukačevskych kavarnach komanda, kere vytahuju za kanadske penize baby od zakusku a bezlaktozovych latteček a nasilim je odvažaju do odminovavacich jednotek, aby byly genderově rovnopravne.


Dobře vam tak.Pokud je vám blízké vnímání světa, prezentované ve výše uvedeném textu, podpořte nás. Bo kdo jiný, než vy? A kdy jindy, než fčil? Dnešní režim to za vás rozhodně neudělá.


Dar Literarnimu & cestovatelskemu klubu Ladislava Větvičky

možete poslat na učet 1030513055/5500 z ciziny pak na IBAN: CZ2355000000001030513055. SWIFT: RZBCCZPP

7 תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
אורח
08 במרץ

Ladiku, čtu tě pravidelně a vidím, jak tě to všecko kolem pěkně štve, tak si dovedeš asi představit jak mě, starého kocoura z dob totality současné dění s.re.

Zdraví tě Luba a Vlasta.🤣🤣

לייק

אורח
06 במרץ
דירוג של 5 מתוך 5 כוכבים

Trudeau se nedá slušně komentovat, neskutečný diktátor.

לייק

אורח
06 במרץ
דירוג של 5 מתוך 5 כוכבים

😀😀😀

לייק

אורח
05 במרץ

Ja, ja. Ti mysla progresyvně. Zme sakra pozadu. Dyť my zme u nas ku.wa nezvladnuli ani poslat baby robit pod zem.

לייק

אורח
05 במרץ
דירוג של 5 מתוך 5 כוכבים

Nepochybuju o tom, že se někdo z tuzemské věrchušky pokusí Justina trumfnout.

לייק