Koho volit?VOLTE VÝRAZNĚ EUROSKEPTICKE STRANY, NIKOLIV UMÍRNĚNÉ!

Ale koho vlastně? Samkové Alternativu pro ČR? Okamurovy SPD? Matějkovu Stranu nezávislosti? No to je přece na vás. Ale dříve, než půjdete volit, zamyslete se nad textem Zbyňka Passera:

EU posledních desetiletí reprezentují a směřují komunisté maoistického typu (Manuel Barroso, Federika Mogherini), trockisté (Catherine Ashtonová, Martin Schulz, Frank Timmermans), neomarxisté jako Dimitris Avramopoulos, Vladimír Špidla.

Unii též prezentují bizarní figury, vydíratelné kvůli korupcnim skandálům, daňovým defraudacím, ci praní špinavých peněz, jako je eurolidovec J.C.Juncker.


Kyvadlo směřování EU je zásadně vychýleno směrem k federalizaci, centralizaci klíčových politik, přesunu moci do Bruselu, ale též k rostoucímu a neefektivnímu přerozdělování, nešťastné dotacni politice, jejímiž plody jsou mj. i řepková pole a pomles potravinové soběstačnosti. Demokracie, svoboda vyjadřování, sdružování, držení majetku, bankovní a listovni tajemství, společenská pluralita, to vše je v současné zbolševizované atmosféře Bruselu na sestupu.

Na vzestupu je naopak podpora fizlovani, udávání, zvirba jakýchsi socialnich kreditů, jako v Číně, kdy o va